4 Niedziela Wielkanocna

21 kwietnia 2024

1. W poniedziałek o godz. 13.00 będzie pogrzeb śp.+ Stanisława Zycha.

2. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na potrzeby naszej parafii. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. W poniedziałek o godz. 18.00, ks. bp Leszek Leszkiewicz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas ósmych. Przy tej okazji będzie zbierana składka na Fundację im. ks. Bp Jerzego Ablewicza.

4. We wtorek, na godz. 18.00, zapraszamy do kościoła wszystkie dzieci z klas 3, wraz z rodzicami.
    we wtorek przypada uroczystość św. Wojciecha Bpa i męczennika, głównego patrona Polski.
    w czwartek przypada św. Marka, Ewangelisty.

5. W piątek o godz. 13.00 będzie w kościele Msza św. dla Szkoły Podstawowej Nr 1 i 2, z okazji Uroczystości NMP Królowej Polski.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego dekoracje. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców domów z nr 50, 63, 69 i 733