5 Niedziela Wielkanocna

15 maja 2022
  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

• w poniedziałek - św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika; • w środę św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana; • w piątek św. Bernardyna ze Sieny, kapłana.

2. Jutro młodzież kl. VIII o godz. 18.00 z rąk ks. biskupa Stanisława Salaterskiego przyjmie Sakrament Bierzmowania.

3. Urząd Gminy Łużna zaprasza do włączenia się w organizowaną akcję sprzątania brzegów potoku Łużnianka w Łużnej.

Akcja odbędzie się 20 maja o godz. 15.00. Zbiórka przy Ośrodku Zdrowia w Łużnej.

4. Sołtys Sołectwa w Łużnej zaprasza na zebranie wiejskie 18 maja tj. we środę o godz. 19.15 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej. Tematem - Fundusz Sołecki.

5. W kiosku parafialnym jest do nabycia kolejny numer Królowej Różańca św.

6. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę na potrzeby Parafii. Bóg zaplać.

7. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i jej dekorację.

O przejęcie troski o nią w najbliższym tygodniu prosimy mieszkańców domów nr 31, 33, 43 i 250.