7 sierpnia 2022
  1. W tym tygodniu w liturgii przypada:

- w poniedziałek - św. Dominika, kapłana;
    - we wtorek - św. Teresy Benedykty od Krzyża, męczennicy, Patronki Europy;
    - w środę św. Wawrzyńca, diakona i męczennika;
    - w czwartek - św. Klary;
    - w sobotę św. Poncjana, papieża i Hipolita, kapłana męczenników.

2. W sobotę 13 sierpnia, o godz. 18.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie a po nim Msza św.

3. W przyszłą niedzielę słowo Boże na wszystkich Mszach św. będzie głosił ks. Michał Mikulski, misjonarz z Brazylii.

Składka będzie przeznaczona na potrzeby parafii, w której pracuje.

4. Wszystkich chętnych na Pieszą Tarnowską Pielgrzymkę zapraszamy na spotkanie informacyjne i odbiór legitymacji pielgrzyma do Szymbarku 14 sierpnia tj. w przyszłą niedzielę.

O godz. 16.00 Msza św. a po niej zapisy i sprawy organizacyjne.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia naszego odpustu parafialnego.

Dziękujemy tym, którzy sprzątali i dekorowali kościół, Straży pożarnej, chórowi, orkiestrze, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, tym co nieśli feretrony i sztandary i szczególne podziękowanie składamy rodzicom, których dzieci sypały kwiaty i dzwoniły. Wszystkim serdeczne „Bóg zapłać".

6. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i jej dekorację oraz złożona ofiarę.

O przejęcie troski o nią w tym tygodniu prosimy mieszkańców domów z nr 118, 190, 191 i 193.